PETMEX vepřové ucho – pamlsek pro psy – 100ks
Kód: DLPPTXPRZ0086Detailní popis produktu
PETMEX vepřové ucho – pamlsek pro psy – 100ks| Další funkce | Bez lepku, Úleva od stresu, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Celkový zdravotní stav, Alergie |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinární klasifikace | Pochoutka |
| Počet kusů v balení | 100 kusů |
| Typ balení | Sáček |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Specifické potřeby zvířete | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Alergický, Nesnášenlivost obilovin, Správné trávení, Celkové zdraví, Zuby, Potravinová alergie |
| Hmotnost | 4 kg |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ ošetření | Hypoalergenní, Žvýkačky, kosti, Žvýkací, Přírodní, Zubní lékařství |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Bez sóji | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Hlavní příchuť | Vepřové maso |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel | 2,38% |
| Hrubá vláknina | 3,6% |
| Obsah tuku | 23,3% |
| Obsažená vlhkost | 8,7% |
| Bílkoviny | 69,4% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902808161431 |
| Další funkce: | Bez lepku, Úleva od stresu, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Celkový zdravotní stav, Alergie |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinární klasifikace: | Pochoutka |
| Počet kusů v balení: | 100 kusů |
| Typ balení: | Sáček |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Specifické potřeby zvířete: | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Alergický, Nesnášenlivost obilovin, Správné trávení, Celkové zdraví, Zuby, Potravinová alergie |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ ošetření: | Hypoalergenní, Žvýkačky, kosti, Žvýkací, Přírodní, Zubní lékařství |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Hlavní příchuť: | Vepřové maso |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel: | 2,38% |
| Hrubá vláknina: | 3,6% |
| Obsah tuku: | 23,3% |
| Obsažená vlhkost: | 8,7% |
| Bílkoviny: | 69,4% |
