PETMEX jehněčí dršťky – pamlsek pro psy – 500g
Kód: DLPPTXPRZ0100Detailní popis produktu
PETMEX jehněčí dršťky – pamlsek pro psy – 500g| Typ ošetření | Přírodní, Žvýkací, Hypoalergenní |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Úleva od stresu, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Alergie |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Typ balení | Sáček |
| Bezlepkový | Ano |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Veterinární klasifikace | Pochoutka, Přírodní žvýkačky, Žvýkací produkty |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Alergický, Potravinová alergie, Celkové zdraví, Nesnášenlivost obilovin, Zuby, Správné trávení |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 500 g |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsažená vlhkost | 6,8% |
| Obsah tuku | 7,1% |
| Hrubý popel | 8,8% |
| Bílkoviny | 77,3% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5905279194359 |
| Typ ošetření: | Přírodní, Žvýkací, Hypoalergenní |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Úleva od stresu, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Alergie |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Typ balení: | Sáček |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Veterinární klasifikace: | Pochoutka, Přírodní žvýkačky, Žvýkací produkty |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Alergický, Potravinová alergie, Celkové zdraví, Nesnášenlivost obilovin, Zuby, Správné trávení |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 500 g |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Bez sóji: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsažená vlhkost: | 6,8% |
| Obsah tuku: | 7,1% |
| Hrubý popel: | 8,8% |
| Bílkoviny: | 77,3% |
