PETMEX Deer hoof Mono - pamlsek pro psa - 250g
Kód: DLPPTXPRZ0045Detailní popis produktu
PETMEX Deer hoof Mono - pamlsek pro psa - 250g| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Bez lepku, Monobílkoviny |
| Typ ošetření | Zubní lékařství, Hypoalergenní, Přírodní |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Typ balení | Sáček |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 250 g |
| Bezlepkový | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Zvěřina |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubý popel | 1,6% |
| Bílkoviny | 86% |
| Obsah tuku | 3,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5905279194366 |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Bez lepku, Monobílkoviny |
| Typ ošetření: | Zubní lékařství, Hypoalergenní, Přírodní |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Typ balení: | Sáček |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 250 g |
| Bezlepkový: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Zvěřina |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubý popel: | 1,6% |
| Bílkoviny: | 86% |
| Obsah tuku: | 3,5% |
