PETITTO Dried beef esophagus Mono - pamlsek pro psa - 1kg
Kód: DLPPTIPRZ0072Detailní popis produktu
PETITTO Dried beef esophagus Mono - pamlsek pro psa - 1kg| Typ balení | Sáček |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 1 kg |
| Bez cukru | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Celkové zdraví |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Další funkce | Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Typ ošetření | Žvýkací, Žvýkačky, kosti, Hypoalergenní, Přírodní |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Veterinární klasifikace | Pochoutka, Přírodní žvýkačky, Žvýkací produkty |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Obsah tuku | 5% |
| Bílkoviny | 70% |
| Obsažená vlhkost | 5% |
| Hrubá vláknina | 1% |
| Hrubý popel | 1% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5901443357193 |
| Typ balení: | Sáček |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Bez cukru: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Celkové zdraví |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Další funkce: | Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Monobílkoviny, Celkový zdravotní stav |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Typ ošetření: | Žvýkací, Žvýkačky, kosti, Hypoalergenní, Přírodní |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Veterinární klasifikace: | Pochoutka, Přírodní žvýkačky, Žvýkací produkty |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Obsah tuku: | 5% |
| Bílkoviny: | 70% |
| Obsažená vlhkost: | 5% |
| Hrubá vláknina: | 1% |
| Hrubý popel: | 1% |
