PAKA ZWIERZAKA Lio Pepe Deer XL Mono - pamlsek pro psa - 180g
Kód: DLPPZWPRZ0044Detailní popis produktu
PAKA ZWIERZAKA Lio Pepe Deer XL Mono - pamlsek pro psa - 180g| Hmotnost | 180 g |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance, Alergický, Správné trávení |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Sáček |
| Veterinární klasifikace | Pochoutka |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Typ ošetření | Hypoalergenní, Přírodní, Výcvik |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Řada | PAKA ZWIERZAKA Pepe Lio |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bezlepkový | Ano |
| Hlavní příchuť | Jelení |
| Další funkce | Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Alergie, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Monobílkoviny |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubý popel | 3,1% |
| Obsažená vlhkost | 4,1% |
| Hrubá vláknina | 1,2% |
| Bílkoviny | 53,9% |
| Obsah tuku | 36,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5906638169452 |
| Hmotnost: | 180 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance, Alergický, Správné trávení |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Sáček |
| Veterinární klasifikace: | Pochoutka |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Typ ošetření: | Hypoalergenní, Přírodní, Výcvik |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Řada: | PAKA ZWIERZAKA Pepe Lio |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Jelení |
| Další funkce: | Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Alergie, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Monobílkoviny |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubý popel: | 3,1% |
| Obsažená vlhkost: | 4,1% |
| Hrubá vláknina: | 1,2% |
| Bílkoviny: | 53,9% |
| Obsah tuku: | 36,5% |
