OLLO Air-Dried Anti-Stress Duck strips Mono - pamlsek pro psa - 80g
Kód: DLPOLLPRZ0001Detailní popis produktu
OLLO Air-Dried Anti-Stress Duck strips Mono - pamlsek pro psa - 80g| Hmotnost | 80 g |
| Typ balení | Sáček |
| Specifické potřeby zvířete | Alergický, Cukrovka, Potravinová alergie, Stres |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ ošetření | Hypoalergenní, Výcvik, Sušené, Dieta, Přírodní |
| Veterinární klasifikace | Pochoutka |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Bez cukru | Ano |
| Hlavní příchuť | Kachna |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Další funkce | Bez lepku, Úleva od stresu, Celkový zdravotní stav, Monobílkoviny, Cukrovka, Přecitlivělost na potraviny, Alergie, Bez kuřecího masa, Bez obilovin |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel | 12,5% |
| Obsažená vlhkost | 6,2% |
| Bílkoviny | 40,9% |
| Hrubá vláknina | 3,7% |
| Obsah tuku | 35,1% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5905567513312 |
| Hmotnost: | 80 g |
| Typ balení: | Sáček |
| Specifické potřeby zvířete: | Alergický, Cukrovka, Potravinová alergie, Stres |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ ošetření: | Hypoalergenní, Výcvik, Sušené, Dieta, Přírodní |
| Veterinární klasifikace: | Pochoutka |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Bez cukru: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Kachna |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Další funkce: | Bez lepku, Úleva od stresu, Celkový zdravotní stav, Monobílkoviny, Cukrovka, Přecitlivělost na potraviny, Alergie, Bez kuřecího masa, Bez obilovin |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel: | 12,5% |
| Obsažená vlhkost: | 6,2% |
| Bílkoviny: | 40,9% |
| Hrubá vláknina: | 3,7% |
| Obsah tuku: | 35,1% |
