MACED Puppy mint bones cookies - pochoutka pro psy - 1 kg
Kód: DLZMDEKSP0141Detailní popis produktu
MACED Puppy mint bones cookies - pochoutka pro psy - 1 kg| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Bez cukru | Ne |
| Typ zvířete | Pes |
| Forma dávkování | Pevný |
| Příchuť krmiva | Obiloviny, Máta, Maso |
| Hmotnost | 1 kg |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Typ balení | Plastové obaly |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Bezlepkový | Ne |
| Stáří zvířete | Junior |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Další funkce | Trénink |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Fáze života zvířete | Štěně |
| Typ ošetření | Soubory cookie, Výcvik |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Hlavní příchuť | Rostlina |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel | 1,7% |
| Obsažená vlhkost | 12% |
| Hrubá vláknina | 1,7% |
| Obsah tuku | 6,8% |
| Bílkoviny | 7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5907489321518 |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Bez cukru: | Ne |
| Typ zvířete: | Pes |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Příchuť krmiva: | Obiloviny, Máta, Maso |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Typ balení: | Plastové obaly |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Bezlepkový: | Ne |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Bez konzervačních látek: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Účinky na zdraví: | Celkový zdravotní stav |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Další funkce: | Trénink |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Fáze života zvířete: | Štěně |
| Typ ošetření: | Soubory cookie, Výcvik |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Hlavní příchuť: | Rostlina |
| Bez umělých barviv: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez sóji: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel: | 1,7% |
| Obsažená vlhkost: | 12% |
| Hrubá vláknina: | 1,7% |
| Obsah tuku: | 6,8% |
| Bílkoviny: | 7% |
