MACED Kosti Sušenky Vanilková Mix - pamlsek pro psy - 1 kg
Kód: DLZMDEKSP0116Detailní popis produktu
MACED Kosti Sušenky Vanilková Mix - pamlsek pro psy - 1 kg| Hlavní příchuť | Rostlina, Směs chutí |
| Typ balení | Plastové obaly |
| Bezlepkový | Ne |
| Příchuť krmiva | Maso |
| Bez konzervačních látek | Ne |
| Velikost plemene | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Typ ošetření | Soubory cookie, Výcvik |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Další funkce | Trénink, Celkový zdravotní stav |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Forma dávkování | Pevný |
| Hmotnost | 1 kg |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Typ zvířete | Pes |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Složení | Obiloviny, maso a živočišné produkty, vanilkové aroma, konzervační látky povolené v EU |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsažená vlhkost | 8% |
| Hrubá vláknina | 2,3% |
| Bílkoviny | 14% |
| Obsah tuku | 7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5907489321501 |
| Hlavní příchuť: | Rostlina, Směs chutí |
| Typ balení: | Plastové obaly |
| Bezlepkový: | Ne |
| Příchuť krmiva: | Maso |
| Bez konzervačních látek: | Ne |
| Velikost plemene: | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Typ ošetření: | Soubory cookie, Výcvik |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Další funkce: | Trénink, Celkový zdravotní stav |
| Bez sóji: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Účinky na zdraví: | Celkový zdravotní stav |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Typ zvířete: | Pes |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Složení: | Obiloviny, maso a živočišné produkty, vanilkové aroma, konzervační látky povolené v EU |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsažená vlhkost: | 8% |
| Hrubá vláknina: | 2,3% |
| Bílkoviny: | 14% |
| Obsah tuku: | 7% |
