HILTON Treaning treats Duck - pochoutka pro psy - 80g
Kód: DLPHLTPRZ0043Detailní popis produktu
HILTON Treaning treats Duck - pochoutka pro psy - 80g| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Další funkce | Zubní, Trénink, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Hlavní příchuť | Kachna |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Typ ošetření | Zubní lékařství, Výcvik, Hypoalergenní, Soubory cookie, Pro štěňata |
| Hmotnost | 80 g |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Typ balení | Plastové obaly |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Typ zvířete | Pes |
| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Bezlepkový | Ano |
| Příchuť krmiva | Kachna |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Bílkoviny | 45% |
| Hrubá vláknina | 1% |
| Obsažená vlhkost | 18% |
| Obsah tuku | 2,5% |
| Hrubý popel | 5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902205064793 |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Další funkce: | Zubní, Trénink, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Hlavní příchuť: | Kachna |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Typ ošetření: | Zubní lékařství, Výcvik, Hypoalergenní, Soubory cookie, Pro štěňata |
| Hmotnost: | 80 g |
| Bez konzervačních látek: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez sóji: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Typ balení: | Plastové obaly |
| Bez umělých barviv: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Typ zvířete: | Pes |
| Účinky na zdraví: | Celkový zdravotní stav |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Bezlepkový: | Ano |
| Příchuť krmiva: | Kachna |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Bílkoviny: | 45% |
| Hrubá vláknina: | 1% |
| Obsažená vlhkost: | 18% |
| Obsah tuku: | 2,5% |
| Hrubý popel: | 5% |
