HILTON ŁaKocie Freeze dried duck - pamlsek pro kočky - 30g
Kód: DLPHLTPRZ0076Detailní popis produktu
HILTON ŁaKocie Freeze dried duck - pamlsek pro kočky - 30g| Hmotnost | 30 g |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Typ ošetření | Přírodní |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Bez sóji | Ano |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Bez obilovin, Bez lepku |
| Bezlepkový | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Kategorie | Pro kočky |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ balení | Sáček |
| Hlavní příchuť | Kachna |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Řada | HILTON ŁaKocie |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat., Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost. |
| Bílkoviny | 80% |
| Obsah tuku | 4,2% |
| Obsažená vlhkost | 6% |
| Hrubý popel | 1% |
| Hrubá vláknina | 7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902205062720 |
| Hmotnost: | 30 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Typ ošetření: | Přírodní |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Bez sóji: | Ano |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Bez obilovin, Bez lepku |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ balení: | Sáček |
| Hlavní příchuť: | Kachna |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Řada: | HILTON ŁaKocie |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat., Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost. |
| Bílkoviny: | 80% |
| Obsah tuku: | 4,2% |
| Obsažená vlhkost: | 6% |
| Hrubý popel: | 1% |
| Hrubá vláknina: | 7% |
