HILTON Knotted Duck Bone 6 cm - žvýkačka pro psy - 500g
Kód: DLPHLTPRZ0024Detailní popis produktu
HILTON Knotted Duck Bone 6 cm - žvýkačka pro psy - 500g| Hlavní příchuť | Kachna |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Další funkce | Trénink, Celkový zdravotní stav |
| Bez sóji | Ne |
| Účinky na zdraví | Čisté zuby, svěží dech |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Hmotnost | 500 g |
| Bezlepkový | Ano |
| Typ zvířete | Pes |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Velikost plemene | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Typ balení | Plastové obaly |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Příchuť krmiva | Kachna |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Typ ošetření | Přírodní, Žvýkací, Pro štěňata, Hypoalergenní |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Bílkoviny | 30% |
| Hrubý popel | 3% |
| Obsažená vlhkost | 20% |
| Obsah tuku | 3% |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902205064694 |
| Hlavní příchuť: | Kachna |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Další funkce: | Trénink, Celkový zdravotní stav |
| Bez sóji: | Ne |
| Účinky na zdraví: | Čisté zuby, svěží dech |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete: | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby |
| Bez konzervačních látek: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Hmotnost: | 500 g |
| Bezlepkový: | Ano |
| Typ zvířete: | Pes |
| Bez umělých barviv: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Velikost plemene: | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Typ balení: | Plastové obaly |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Příchuť krmiva: | Kachna |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Typ ošetření: | Přírodní, Žvýkací, Pro štěňata, Hypoalergenní |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Bílkoviny: | 30% |
| Hrubý popel: | 3% |
| Obsažená vlhkost: | 20% |
| Obsah tuku: | 3% |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
