HILTON Chicken inserted with white rawhide stick - pochoutka pro psy - 500 g
Kód: DLPHLTPRZ0009Detailní popis produktu
HILTON Chicken inserted with white rawhide stick - pochoutka pro psy - 500 g| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez sóji | Ano |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Typ balení | Plastové obaly |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Bezlepkový | Ano |
| Velikost plemene | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Hmotnost | 500 g |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso, Hovězí |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Trénink, Zubní, Bez lepku |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Typ zvířete | Pes |
| Typ ošetření | Přírodní, Žvýkačky, kosti, Žvýkací, Hypoalergenní, Zubní lékařství |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Obsažená vlhkost | 26% |
| Hrubý popel | 3% |
| Bílkoviny | 45% |
| Obsah tuku | 2,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902205065530 |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez konzervačních látek: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Typ balení: | Plastové obaly |
| Bez umělých barviv: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Účinky na zdraví: | Celkový zdravotní stav |
| Bezlepkový: | Ano |
| Velikost plemene: | Všechny velikosti (2 - 80 kg), Vhodné pro všechna plemena |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Hmotnost: | 500 g |
| Příchuť krmiva: | Kuřecí maso, Hovězí |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Trénink, Zubní, Bez lepku |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Typ zvířete: | Pes |
| Typ ošetření: | Přírodní, Žvýkačky, kosti, Žvýkací, Hypoalergenní, Zubní lékařství |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Obsažená vlhkost: | 26% |
| Hrubý popel: | 3% |
| Bílkoviny: | 45% |
| Obsah tuku: | 2,5% |
