DOLINA NOTECI Smart Chews Brain & Focus Care - pamlsek pro psa - 7pcs.
Kód: DLPDNTPRZ0021Detailní popis produktu
DOLINA NOTECI Smart Chews Brain & Focus Care - pamlsek pro psa - 7pcs.| Veterinární klasifikace | Pochoutka |
| Specifické potřeby zvířete | Zlepšení funkce mozku, Nesnášenlivost obilovin, Snížení potravinové intolerance, Potravinová alergie, Celkové zdraví, Kůže a srst, Alergický, Citlivý žaludek |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 200 g |
| Typ balení | Sáček |
| Bez sóji | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Další funkce | Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Alergie, Přecitlivělost na potraviny |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Typ ošetření | Výcvik, Hypoalergenní |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel | 15% |
| Bílkoviny | 36% |
| Obsažená vlhkost | 10% |
| Obsah tuku | 10% |
| Hrubá vláknina | 2% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902921315971 |
| Veterinární klasifikace: | Pochoutka |
| Specifické potřeby zvířete: | Zlepšení funkce mozku, Nesnášenlivost obilovin, Snížení potravinové intolerance, Potravinová alergie, Celkové zdraví, Kůže a srst, Alergický, Citlivý žaludek |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 200 g |
| Typ balení: | Sáček |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Další funkce: | Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Alergie, Přecitlivělost na potraviny |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Typ ošetření: | Výcvik, Hypoalergenní |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel: | 15% |
| Bílkoviny: | 36% |
| Obsažená vlhkost: | 10% |
| Obsah tuku: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
