CALIBRA VD Dog semi-moist snack urinary care - pamlsek pro psy - 120g
Kód: DLSCIBZWI0002Detailní popis produktu
CALIBRA VD Dog semi-moist snack urinary care - pamlsek pro psy - 120g| Typ ošetření | Funkční |
| Kategorie produktu | Ošetřuje, Vitamíny a živiny |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Další funkce | Nemocné močové cesty, Období růstu |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | CALIBRA Veterinary Diets |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Typ balení | Sáček |
| Hmotnost | 120 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ne |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana močového systému |
| Forma dávkování | Pevný |
| Varování | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsah tuku | 4,5% |
| Hrubý popel | 5,2% |
| Hrubá vláknina | 2,2% |
| Bílkoviny | 25% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 8595706702003 |
| Typ ošetření: | Funkční |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje, Vitamíny a živiny |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Další funkce: | Nemocné močové cesty, Období růstu |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | CALIBRA Veterinary Diets |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Typ balení: | Sáček |
| Hmotnost: | 120 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez cukru: | Ne |
| Specifické potřeby zvířete: | Ochrana močového systému |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Varování: | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsah tuku: | 4,5% |
| Hrubý popel: | 5,2% |
| Hrubá vláknina: | 2,2% |
| Bílkoviny: | 25% |
