CALIBRA VD Dog crunchy snack weight management - pamlsek pro psy - 120g
Kód: DLSCIBZWI0005Detailní popis produktu
CALIBRA VD Dog crunchy snack weight management - pamlsek pro psy - 120g| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Další funkce | Nadváha, Cukrovka, Bez obilovin |
| Řada | CALIBRA Veterinary Diets |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Typ ošetření | Dieta |
| Specifické potřeby zvířete | Sklon k nadváze, Cukrovka, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost |
| Typ balení | Sáček |
| Hmotnost | 120 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez sóji | Ano |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel | 3,5% |
| Hrubá vláknina | 10% |
| Bílkoviny | 34% |
| Obsah tuku | 6,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 8595706701976 |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Další funkce: | Nadváha, Cukrovka, Bez obilovin |
| Řada: | CALIBRA Veterinary Diets |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Typ ošetření: | Dieta |
| Specifické potřeby zvířete: | Sklon k nadváze, Cukrovka, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost |
| Typ balení: | Sáček |
| Hmotnost: | 120 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Bez umělých barviv: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez sóji: | Ano |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubý popel: | 3,5% |
| Hrubá vláknina: | 10% |
| Bílkoviny: | 34% |
| Obsah tuku: | 6,5% |
