BALTICA Puppy Beef with tripe - žvýkací pamlsek pro psa - 2
Kód: DLPBA5PRZ0006Detailní popis produktu
BALTICA Puppy Beef with tripe - žvýkací pamlsek pro psa - 2| Typ ošetření | Zubní lékařství, Žvýkací, Hypoalergenní, Žvýkačky, kosti, Pro štěňata |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Alergie, Bez lepku |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Dudlík |
| Stáří zvířete | Junior |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez sóji | Ano |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování | Pevný |
| Specifické potřeby zvířete | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Zuby |
| Bez cukru | Ano |
| Typ balení | Plastové obaly |
| Hmotnost | 150 g |
| Bezlepkový | Ano |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Bílkoviny | 96,2% |
| Hrubá vláknina | 1,3% |
| Hrubý popel | 0,7% |
| Obsah tuku | 0,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5904870034378 |
| Typ ošetření: | Zubní lékařství, Žvýkací, Hypoalergenní, Žvýkačky, kosti, Pro štěňata |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Alergie, Bez lepku |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu: | Dudlík |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez sóji: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Specifické potřeby zvířete: | Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Zuby |
| Bez cukru: | Ano |
| Typ balení: | Plastové obaly |
| Hmotnost: | 150 g |
| Bezlepkový: | Ano |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Bílkoviny: | 96,2% |
| Hrubá vláknina: | 1,3% |
| Hrubý popel: | 0,7% |
| Obsah tuku: | 0,5% |
