BALTICA Przysmaki regionów Chewing bone Puppy Beef - pamlsek pro psa - 1
Kód: DLPBA5PRZ0007Detailní popis produktu
BALTICA Przysmaki regionów Chewing bone Puppy Beef - pamlsek pro psa - 1| Hmotnost | 75 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Sáček |
| Veterinární klasifikace | Pochoutka, Žvýkací produkty |
| Bez sóji | Ano |
| Další funkce | Bez lepku, Alergie, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Celkový zdravotní stav |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Zuby, Potravinová alergie, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Alergický |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Stáří zvířete | Junior |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Typ ošetření | Zubní lékařství, Žvýkací, Hypoalergenní, Pro štěňata, Žvýkačky, kosti |
| Forma dávkování | Pevný |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsah tuku | 0,5% |
| Hrubý popel | 0,7% |
| Bílkoviny | 96,2% |
| Hrubá vláknina | 1,3% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5904870034491 |
| Hmotnost: | 75 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Sáček |
| Veterinární klasifikace: | Pochoutka, Žvýkací produkty |
| Bez sóji: | Ano |
| Další funkce: | Bez lepku, Alergie, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Celkový zdravotní stav |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Zuby, Potravinová alergie, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene, Alergický |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Typ ošetření: | Zubní lékařství, Žvýkací, Hypoalergenní, Pro štěňata, Žvýkačky, kosti |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsah tuku: | 0,5% |
| Hrubý popel: | 0,7% |
| Bílkoviny: | 96,2% |
| Hrubá vláknina: | 1,3% |
