BALTICA Przysmaki regionów Chewing bone Pheasant with goji berries - pamlsek pro psa - 1
Kód: DLPBA5PRZ0010Detailní popis produktu
BALTICA Przysmaki regionów Chewing bone Pheasant with goji berries - pamlsek pro psa - 1| Typ ošetření | Zubní lékařství, Žvýkací, Hypoalergenní, Žvýkačky, kosti |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Veterinární klasifikace | Pochoutka, Žvýkací produkty |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez sóji | Ano |
| Typ balení | Sáček |
| Hmotnost | 75 g |
| Specifické potřeby zvířete | Zuby, Alergický, Potravinová alergie, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene |
| Bezlepkový | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Alergie, Bez lepku |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hlavní příchuť | Bažant |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Hrubý popel | 1,5% |
| Obsah tuku | 1,8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5904870034477 |
| Typ ošetření: | Zubní lékařství, Žvýkací, Hypoalergenní, Žvýkačky, kosti |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Veterinární klasifikace: | Pochoutka, Žvýkací produkty |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bez sóji: | Ano |
| Typ balení: | Sáček |
| Hmotnost: | 75 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Zuby, Alergický, Potravinová alergie, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene |
| Bezlepkový: | Ano |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Alergie, Bez lepku |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Bažant |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Ano |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Hrubý popel: | 1,5% |
| Obsah tuku: | 1,8% |
