BALTICA Dental care bone Mono - pamlsek pro psa - 2
Kód: DLPBA5PRZ0001Detailní popis produktu
BALTICA Dental care bone Mono - pamlsek pro psa - 2| Typ ošetření | Funkční, Hypoalergenní, Žvýkací, Žvýkačky, kosti, Zubní lékařství |
| Veterinární klasifikace | Pochoutka, Žvýkací produkty |
| Typ balení | Sáček |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Specifické potřeby zvířete | Alergický, Zápach z úst, Zuby, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 200 g |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Úleva od stresu, Alergie, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Monobílkoviny, Podpora trávení |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubý popel | 2,1% |
| Hrubá vláknina | 1,9% |
| Obsah tuku | 2,1% |
| Bílkoviny | 91,7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5904870034439 |
| Typ ošetření: | Funkční, Hypoalergenní, Žvýkací, Žvýkačky, kosti, Zubní lékařství |
| Veterinární klasifikace: | Pochoutka, Žvýkací produkty |
| Typ balení: | Sáček |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Specifické potřeby zvířete: | Alergický, Zápach z úst, Zuby, Prevence vzniku zubního kamene a jeho opětovné tvorby, Snížení tvorby zubního kamene |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 200 g |
| Bez sóji: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Úleva od stresu, Alergie, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Zubní, Monobílkoviny, Podpora trávení |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Hovězí maso |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubý popel: | 2,1% |
| Hrubá vláknina: | 1,9% |
| Obsah tuku: | 2,1% |
| Bílkoviny: | 91,7% |
