TRANGIA VAŘÍCÍ HRNEC/125-2, 5
Kód: SURTRGNIS0006Detailní popis produktu
TRANGIA VAŘÍCÍ HRNEC/125-2, 5| Víčko | Ano |
| Kapacita pánve | 2,5 l |
| Hmotnost | 320 g |
| Průměr výrobku | 200 mm |
| Výška | 132 mm |
| Varování | Nepoužívejte v blízkosti hořlavých materiálů., Zabraňte přímému kontaktu s kůží a očima. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crockery and cutlery |
|---|---|
| EAN: | 7315085012521 |
| Víčko: | Ano |
| Kapacita pánve: | 2,5 l |
| Hmotnost: | 320 g |
| Průměr výrobku: | 200 mm |
| Výška: | 132 mm |
| Varování: | Nepoužívejte v blízkosti hořlavých materiálů., Zabraňte přímému kontaktu s kůží a očima. |
