Multifunkční tiskárna Brother DCP-L1630W
Kód: PERBROWLK0079Detailní popis produktu
Multifunkční tiskárna Brother DCP-L1630W| Bluetooth | Ne |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g, 802.11n, 802.11b |
| Wi-Fi | Ano |
| Mobilní tiskové technologie | Apple AirPrint, Brother Mobile Connect, Mopria Print Service |
| Šifrování/zabezpečení | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE, SMTP-AUTH |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| NFC | Ne |
| Počet tiskových náplní | 1 |
| Tiskové barvy | Černá |
| Oboustranné funkce | Vytisknout |
| Náhradní cartridge | TN-119 |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Displej | LCD |
| Barva | Bílá |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Počet linek displeje | 2 řádky |
| Šířka | 385 mm |
| Hmotnost | 11,8 kg |
| Výška | 255 mm |
| Hloubka | 340 mm |
| Maximální rozlišení kopie | 600 x 600 DPI |
| Kopírování | Černobílé kopírování |
| Funkce N-in-1 copy (N=) | 4, 2 |
| Změna velikosti kopií | 25 - 400% |
| Rychlost první kopie (černá, normální) | 10 s |
| Funkce kopírování N do 1 | Ano |
| Automatické znovuvytočení | Ne |
| Autoredukce | Ne |
| Faxování | Ne |
| Typy médií v zásobníku papíru | Recyklovaný papír, Obyčejný papír |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A5, A4 |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Legal, Letter, Folio |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 65 - 105 g/m² |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B5 |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 Enterprise, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Pro, Windows 11 x64, Windows 11, Windows 11 Home |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy | iOS, Android |
| Výška balení | 406 mm |
| Šířka balení | 481 mm |
| Hmotnost včetně balení | 14,8 kg |
| Hloubka balení | 436 mm |
| Podporované síťové protokoly | SSL/TLS (SMTP, HTTP, IPP), SMTP-AUTH, SNMP v4 |
| USB port | Ano |
| Celková vstupní kapacita | 150 listy |
| Celková výstupní kapacita | 50 listy |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 1 |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Hladina akustického tlaku (tisk) | 52 dB |
| Hladina akustického výkonu (tisk) | 6,66 dB |
| Vnitřní paměť | 128 MB |
| Hladina akustického výkonu (pohotovostní režim) | 4,69 dB |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Typ skeneru | Plochý skener |
| Technologie skenování | CIS |
| Rozlišení optického skenování | 600 x 1200 DPI |
| Skenování na | OCR, E-mail, Soubor, Obrázek |
| Maximální skenovací rozlišení | 19200 x 19200 DPI |
| Skenování | Černobílé / barevné skenování |
| Duplexní skenování | Ne |
| Ovladače skeneru | TWAIN, WIA |
| Tisk | Černobílý tisk |
| Maximální rozlišení | 2400 x 600 DPI |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4) | 20 str. za minutu |
| Tisková technologie | Laser |
| Duplexní tisk | Ano |
| Oboustranné tiskové režimy | Manuální |
| Funkce tisku N do 1 | Ano |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 10 s |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Cartridge součástí | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Colour laser MFDs |
|---|---|
| EAN: | 4977766835671 |
| Bluetooth: | Ne |
| Standardy Wi-Fi: | 802.11g, 802.11n, 802.11b |
| Wi-Fi: | Ano |
| Mobilní tiskové technologie: | Apple AirPrint, Brother Mobile Connect, Mopria Print Service |
| Šifrování/zabezpečení: | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE, SMTP-AUTH |
| Wi-Fi Direct: | Ano |
| NFC: | Ne |
| Počet tiskových náplní: | 1 |
| Tiskové barvy: | Černá |
| Oboustranné funkce: | Vytisknout |
| Náhradní cartridge: | TN-119 |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Displej: | LCD |
| Barva: | Bílá |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Počet linek displeje: | 2 řádky |
| Šířka: | 385 mm |
| Hmotnost: | 11,8 kg |
| Výška: | 255 mm |
| Hloubka: | 340 mm |
| Maximální rozlišení kopie: | 600 x 600 DPI |
| Kopírování: | Černobílé kopírování |
| Funkce N-in-1 copy (N=): | 4, 2 |
| Změna velikosti kopií: | 25 - 400% |
| Rychlost první kopie (černá, normální): | 10 s |
| Funkce kopírování N do 1: | Ano |
| Automatické znovuvytočení: | Ne |
| Autoredukce: | Ne |
| Faxování: | Ne |
| Typy médií v zásobníku papíru: | Recyklovaný papír, Obyčejný papír |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9): | A5, A4 |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO: | A4 |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO: | Legal, Letter, Folio |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru: | 65 - 105 g/m² |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9): | B5 |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11 Enterprise, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Pro, Windows 11 x64, Windows 11, Windows 11 Home |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy: | iOS, Android |
| Výška balení: | 406 mm |
| Šířka balení: | 481 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 14,8 kg |
| Hloubka balení: | 436 mm |
| Podporované síťové protokoly: | SSL/TLS (SMTP, HTTP, IPP), SMTP-AUTH, SNMP v4 |
| USB port: | Ano |
| Celková vstupní kapacita: | 150 listy |
| Celková výstupní kapacita: | 50 listy |
| Celkový počet vstupních zásobníků: | 1 |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| Hladina akustického tlaku (tisk): | 52 dB |
| Hladina akustického výkonu (tisk): | 6,66 dB |
| Vnitřní paměť: | 128 MB |
| Hladina akustického výkonu (pohotovostní režim): | 4,69 dB |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 10 - 32,5 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 20 - 80% |
| Typ skeneru: | Plochý skener |
| Technologie skenování: | CIS |
| Rozlišení optického skenování: | 600 x 1200 DPI |
| Skenování na: | OCR, E-mail, Soubor, Obrázek |
| Maximální skenovací rozlišení: | 19200 x 19200 DPI |
| Skenování: | Černobílé / barevné skenování |
| Duplexní skenování: | Ne |
| Ovladače skeneru: | TWAIN, WIA |
| Tisk: | Černobílý tisk |
| Maximální rozlišení: | 2400 x 600 DPI |
| Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4): | 20 str. za minutu |
| Tisková technologie: | Laser |
| Duplexní tisk: | Ano |
| Oboustranné tiskové režimy: | Manuální |
| Funkce tisku N do 1: | Ano |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita): | 10 s |
| Stručný návod k instalaci: | Ano |
| Cartridge součástí: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
