Einhell 4432000 úhlová bruska 7,6 cm 20000 ot/min 740 g
Kód: NAKEINPTA0013Detailní popis produktu
Einhell 4432000 úhlová bruska 7,6 cm 20000 ot/min 740 g| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Typ motoru | Bezkartáčový motor |
| Barva | Černá, Červená |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Napětí baterie | 18 V |
| Hmotnost | 740 g |
| Průměr brusného kotouče | 7,6 cm |
| Volnoběžná rychlost (max) | 20000 ot/min |
| Maximální řezací hloubka | 1,6 cm |
| Balení baterií | Ne |
| Nabíječka | Ne |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Circular saws |
|---|---|
| EAN: | 4006825674521 |
| Nastavitelná rychlost: | Ano |
| Typ motoru: | Bezkartáčový motor |
| Barva: | Černá, Červená |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Hmotnost: | 740 g |
| Průměr brusného kotouče: | 7,6 cm |
| Volnoběžná rychlost (max): | 20000 ot/min |
| Maximální řezací hloubka: | 1,6 cm |
| Balení baterií: | Ne |
| Nabíječka: | Ne |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
