Cama Komoda Volare 200 x 39 x 75 cm černá + krb
Kód: KOYCMMZPM0141Detailní popis produktu
Cama Komoda Volare 200 x 39 x 75 cm černá + krb| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Výklopné víko | Ano |
| Typ povrchu | Texturovaný povrch |
| Barva | Černá |
| Styl | Moderní |
| Úchyty | Ne |
| Otočná kolečka | Ne |
| Počet dvířek | 3 dveře/dveří |
| Tvar | Obdélníkový |
| Nohy | Ano |
| Počet roštů | 2 police/polic |
| Barva nohou | Černá |
| Typ otvírání | Systém PUSH TO OPEN |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Tloušťka dveří | 1,6 cm |
| Šířka | 2000 mm |
| Výška | 750 mm |
| Elektrický krb | Ano |
| Funkce vytápění | 16 - 28℃ |
| Barvy plamenů | Červená, modrá, fialová/růžová |
| Správa napájení | 220-240V~ 50Hz |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Materiál nohou | Plast |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Materiál dvířek | MDF, dřevotřískové desky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chests |
|---|---|
| EAN: | 5903815009747 |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Výklopné víko: | Ano |
| Typ povrchu: | Texturovaný povrch |
| Barva: | Černá |
| Styl: | Moderní |
| Úchyty: | Ne |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Počet dvířek: | 3 dveře/dveří |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Nohy: | Ano |
| Počet roštů: | 2 police/polic |
| Barva nohou: | Černá |
| Typ otvírání: | Systém PUSH TO OPEN |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Hloubka: | 390 mm |
| Tloušťka dveří: | 1,6 cm |
| Šířka: | 2000 mm |
| Výška: | 750 mm |
| Elektrický krb: | Ano |
| Funkce vytápění: | 16 - 28℃ |
| Barvy plamenů: | Červená, modrá, fialová/růžová |
| Správa napájení: | 220-240V~ 50Hz |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Materiál nohou: | Plast |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Materiál dvířek: | MDF, dřevotřískové desky |
