Nouzová svíčka HASKE Pro 280g, 48h
Kód: SURFULSCH0001Detailní popis produktu
Nouzová svíčka HASKE Pro 280g, 48h| Barva | Žlutá, Černá, Červená |
| Složení | Přírodní sójový vosk |
| Materiál obalu | Ocelová plechovka |
| Doba osvětlení | 48 h |
| Krabička od zápalek je součástí balení | Ano |
| Typ produktu | Nouzová svíčka |
| Výška | 50 mm |
| Průměr výrobku | 105 mm |
| Hmotnost | 280 g |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Hořlavý |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chemical and gas lights |
|---|---|
| EAN: | 5906516852520 |
| Barva: | Žlutá, Černá, Červená |
| Složení: | Přírodní sójový vosk |
| Materiál obalu: | Ocelová plechovka |
| Doba osvětlení: | 48 h |
| Krabička od zápalek je součástí balení: | Ano |
| Typ produktu: | Nouzová svíčka |
| Výška: | 50 mm |
| Průměr výrobku: | 105 mm |
| Hmotnost: | 280 g |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Hořlavý |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. |
