Techly I-CABINET-30DUTY vozík a skříň pro nabíjení přenosných zařízení Přenosný vozík na zařízení Bílá, Modrá
Kód: TABTHLLAD0002Detailní popis produktu
Techly I-CABINET-30DUTY vozík a skříň pro nabíjení přenosných zařízení Přenosný vozík na zařízení Bílá, Modrá| Uzamykání | Ano |
| Zdroj nabíjení | USB Typ-A |
| Ventilace | Ano |
| Typ zámku | Klíč |
| Vyžaduje složení | Ne |
| Počet podporovaných zařízení | 30 |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Počet podporovaných konektorů | USB |
| Podporovaná přenosná zařízení | Laptop, Chytrý telefon, Tablet |
| Certifikace | CE, RoHS |
| Vstupní střídavé napětí | 220 V |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Otočná kolečka | Ano |
| Umístění | Podlaha |
| Model | Přenosný vozík na zařízení |
| Barva | Bílá, Modrá |
| Délka šňůry | 2,2 m |
| Počet roštů | 3 police/polic |
| Hloubka | 650 mm |
| Výška | 1110 mm |
| Hmotnost | 107,1 kg |
| Šířka | 700 mm |
| Tloušťka zabudování | 1,5 mm |
| Certifikáty shody | RoHS, CE |
| Záruční doba | 1 rok/roky |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS, CE |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chargers |
|---|---|
| EAN: | 8051128108880 |
| Uzamykání: | Ano |
| Zdroj nabíjení: | USB Typ-A |
| Ventilace: | Ano |
| Typ zámku: | Klíč |
| Vyžaduje složení: | Ne |
| Počet podporovaných zařízení: | 30 |
| Počet ventilátorů: | 3 ventilátor/ventilátory |
| Počet podporovaných konektorů: | USB |
| Podporovaná přenosná zařízení: | Laptop, Chytrý telefon, Tablet |
| Certifikace: | CE, RoHS |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 V |
| Vylepšená správa kabelů: | Ano |
| Otočná kolečka: | Ano |
| Umístění: | Podlaha |
| Model: | Přenosný vozík na zařízení |
| Barva: | Bílá, Modrá |
| Délka šňůry: | 2,2 m |
| Počet roštů: | 3 police/polic |
| Hloubka: | 650 mm |
| Výška: | 1110 mm |
| Hmotnost: | 107,1 kg |
| Šířka: | 700 mm |
| Tloušťka zabudování: | 1,5 mm |
| Certifikáty shody: | RoHS, CE |
| Záruční doba: | 1 rok/roky |
| Osvědčení o udržitelnosti: | RoHS, CE |
