Makita DUC355Z motorová pila Černá, Modrá
Kód: NAKMAKPLA0007Detailní popis produktu
Makita DUC355Z motorová pila Černá, Modrá| Popis výrobku | Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/ |
| Kapacita nádrže | 0,2 l |
| Rychlost řetězu | 20 m/s |
| Vstupní napětí | 18 V |
| Rozteč řetězu | 76,2 / 8 mm (3 / 8") |
| Barva | Modrá, Černá |
| Typ motoru | Bezkartáčový |
| Rozchod řetězu | 1,1 mm |
| Délka čepele | 3,5 cm |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Kapacita baterie | 6 Ah |
| Vstupní střídavé napětí | 18 V |
| Vyjímatelná baterie | Ano |
| Šířka | 215 mm |
| Délka | 443 mm |
| Výška | 235 mm |
| Hmotnost | 4,7 kg |
| Nabíječka | Ne |
| Balení baterií | Ne |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
| Varování | Přístroj uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla a ohně., Používejte vhodné ochranné pomůcky, jako jsou rukavice a ochranné brýle., Nevyhazujte použité baterie do běžného odpadu; odneste je na určená sběrná místa. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chain saws |
|---|---|
| EAN: | 088381870641 |
| Popis výrobku: | Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/ |
| Kapacita nádrže: | 0,2 l |
| Rychlost řetězu: | 20 m/s |
| Vstupní napětí: | 18 V |
| Rozteč řetězu: | 76,2 / 8 mm (3 / 8") |
| Barva: | Modrá, Černá |
| Typ motoru: | Bezkartáčový |
| Rozchod řetězu: | 1,1 mm |
| Délka čepele: | 3,5 cm |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Kapacita baterie: | 6 Ah |
| Vstupní střídavé napětí: | 18 V |
| Vyjímatelná baterie: | Ano |
| Šířka: | 215 mm |
| Délka: | 443 mm |
| Výška: | 235 mm |
| Hmotnost: | 4,7 kg |
| Nabíječka: | Ne |
| Balení baterií: | Ne |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
| Varování: | Přístroj uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla a ohně., Používejte vhodné ochranné pomůcky, jako jsou rukavice a ochranné brýle., Nevyhazujte použité baterie do běžného odpadu; odneste je na určená sběrná místa. |
