Makita DUC254Z motorová pila Modrá
Kód: NAKMAKPLA0010Detailní popis produktu
Makita DUC254Z motorová pila Modrá| Typ motoru | Bezkartáčový |
| Barva | Modrá |
| Délka čepele | 48,2 cm |
| Rychlost řetězu | 24 m/s |
| Kapacita nádrže | 0,14 l |
| Balení baterií | Ne |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Vstupní střídavé napětí | 18 V |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
| Nabíječka | Ne |
| Varování | Nevyhazujte použité baterie do běžného odpadu; odneste je na určená sběrná místa. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chain saws |
|---|---|
| EAN: | 088381857543 |
| Typ motoru: | Bezkartáčový |
| Barva: | Modrá |
| Délka čepele: | 48,2 cm |
| Rychlost řetězu: | 24 m/s |
| Kapacita nádrže: | 0,14 l |
| Balení baterií: | Ne |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Vstupní střídavé napětí: | 18 V |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
| Nabíječka: | Ne |
| Varování: | Nevyhazujte použité baterie do běžného odpadu; odneste je na určená sběrná místa. |
