Einhell GP-PS 18/20 Li BL-Solo zahradní nůžky Bypass Černá, Červená
Kód: NAKEINPLA0015Detailní popis produktu
Einhell GP-PS 18/20 Li BL-Solo zahradní nůžky Bypass Černá, Červená| Snadné uchopení | Ano |
| Barva rukojeti | Černá, Červená |
| Materiál rukojeti | Plast |
| Řezací systém | Bypass |
| Bezpečnostní zámek | Ano |
| Hmotnost | 1,38 kg |
| Délka čepele | 19,2 cm |
| Kapacita řezu | 15 cm |
| Hloubka balení | 170 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,82 kg |
| Šířka balení | 490 mm |
| Výška balení | 120 mm |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Balení baterií | Ne |
| Nabíječka | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chain saws |
|---|---|
| EAN: | 4006825683295 |
| Snadné uchopení: | Ano |
| Barva rukojeti: | Černá, Červená |
| Materiál rukojeti: | Plast |
| Řezací systém: | Bypass |
| Bezpečnostní zámek: | Ano |
| Hmotnost: | 1,38 kg |
| Délka čepele: | 19,2 cm |
| Kapacita řezu: | 15 cm |
| Hloubka balení: | 170 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,82 kg |
| Šířka balení: | 490 mm |
| Výška balení: | 120 mm |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Balení baterií: | Ne |
| Nabíječka: | Ne |
