Einhell GP-LC 36/40 Li BL 10500 ot/min Černá, Červená
Kód: NAKEINPLA0014Detailní popis produktu
Einhell GP-LC 36/40 Li BL 10500 ot/min Černá, Červená| Typ motoru | Bezkartáčový |
| Kapacita nádrže | 0,23 l |
| Rychlost řetězu | 19,3 m/s |
| Volnoběžné otáčky | 10500 ot/min |
| Délka řezu | 38 cm |
| Rozteč řetězu | 76,2 / 8 mm (3 / 8") |
| Barva | Červená, Černá |
| Napětí baterie | 18 V |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Kapacita baterie | 5,2 Ah |
| Hmotnost včetně balení | 6,22 kg |
| Výška balení | 275 mm |
| Hmotnost | 4,76 kg |
| Hloubka balení | 245 mm |
| Šířka balení | 520 mm |
| Balení baterií | Ne |
| Nabíječka | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chain saws |
|---|---|
| EAN: | 4006825678406 |
| Typ motoru: | Bezkartáčový |
| Kapacita nádrže: | 0,23 l |
| Rychlost řetězu: | 19,3 m/s |
| Volnoběžné otáčky: | 10500 ot/min |
| Délka řezu: | 38 cm |
| Rozteč řetězu: | 76,2 / 8 mm (3 / 8") |
| Barva: | Červená, Černá |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Kapacita baterie: | 5,2 Ah |
| Hmotnost včetně balení: | 6,22 kg |
| Výška balení: | 275 mm |
| Hmotnost: | 4,76 kg |
| Hloubka balení: | 245 mm |
| Šířka balení: | 520 mm |
| Balení baterií: | Ne |
| Nabíječka: | Ne |
