Einhell FORTEXXA 18/20 TH Červená
Kód: NAKEINPLA0013Detailní popis produktu
Einhell FORTEXXA 18/20 TH Červená| Napínák řetězu | Ano |
| Napnutí/výměna řetězu bez nářadí | Ano |
| Ochrana proti zpětnému rázu | Ano |
| Bezpečnostní vypínač | Ano |
| Ukazatel hladiny oleje | Ano |
| Délka řezu | 14 cm |
| Barva | Červená |
| Typ motoru | Bezkartáčový |
| Automatické mazání | Ano |
| Délka čepele | 20 cm |
| Kapacita nádrže | 0,75 l |
| Ergonomické ovládání | Ano |
| Napětí baterie | 18 V |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Kapacita baterie | 2,5 Ah |
| Šířka balení | 210 mm |
| Hloubka balení | 290 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,5 kg |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Výška balení | 250 mm |
| Nabíječka baterie | Ne |
| Včetně vodicí lišty | Ano |
| Včetně baterie | Ne |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chain saws |
|---|---|
| EAN: | 4006825663099 |
| Napínák řetězu: | Ano |
| Napnutí/výměna řetězu bez nářadí: | Ano |
| Ochrana proti zpětnému rázu: | Ano |
| Bezpečnostní vypínač: | Ano |
| Ukazatel hladiny oleje: | Ano |
| Délka řezu: | 14 cm |
| Barva: | Červená |
| Typ motoru: | Bezkartáčový |
| Automatické mazání: | Ano |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Kapacita nádrže: | 0,75 l |
| Ergonomické ovládání: | Ano |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Kapacita baterie: | 2,5 Ah |
| Šířka balení: | 210 mm |
| Hloubka balení: | 290 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 3,5 kg |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Výška balení: | 250 mm |
| Nabíječka baterie: | Ne |
| Včetně vodicí lišty: | Ano |
| Včetně baterie: | Ne |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
