TRIXIE - zubní pasta - 100g
Kód: DLZTXEHIP0059Detailní popis produktu
TRIXIE - zubní pasta - 100g| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Zubní pasta, Výrobky pro péči |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Účinky na zdraví | Posílení zubů |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Pes |
| Typ produktu | Zubní pasta |
| Typ zvířete | Pes |
| Příchuť | Maso |
| Hmotnost | 100 g |
| Varování | Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4011905025452 |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu: | Zubní pasta, Výrobky pro péči |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Účinky na zdraví: | Posílení zubů |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Pes |
| Typ produktu: | Zubní pasta |
| Typ zvířete: | Pes |
| Příchuť: | Maso |
| Hmotnost: | 100 g |
| Varování: | Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
