FURminator - kartáč typu slicker pro psy a kočky - L
Kód: DLZFUMSIG0035Detailní popis produktu
FURminator - kartáč typu slicker pro psy a kočky - L| Kategorie produktu | Kartáče a hřebeny |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Psí plemeno | Všechna plemena velkých psů |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Dlouhý kabát, Středně dlouhý kabát |
| Materiál | Nerezová ocel, plast |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Hmotnost | 270 g |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 4048422153184 |
| Kategorie produktu: | Kartáče a hřebeny |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Psí plemeno: | Všechna plemena velkých psů |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Dlouhý kabát, Středně dlouhý kabát |
| Materiál: | Nerezová ocel, plast |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Hmotnost: | 270 g |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu. |
