EUROWET York - šampon pro psy - 1l
Kód: DLPEWEPIE0015Detailní popis produktu
EUROWET York - šampon pro psy - 1l| Stáří zvířete | Dospělí |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Střední srst, Dlouhý kabát |
| Efekt šamponu | Ochara barvy, Přestavba, Hydratující, Ošetřování, Revitalizační, Lesklý, Osvěžující, Vyhlazující |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Šampon |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Typ balení | Láhev |
| Objem | 1000 ml |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Hmotnost | 1 kg |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5907785443211 |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Střední srst, Dlouhý kabát |
| Efekt šamponu: | Ochara barvy, Přestavba, Hydratující, Ošetřování, Revitalizační, Lesklý, Osvěžující, Vyhlazující |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu: | Šampon |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Typ balení: | Láhev |
| Objem: | 1000 ml |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu. |
