EUROWET Moisturising - šampon pro psy - 1l
Kód: DLPEWEPIE0013Detailní popis produktu
EUROWET Moisturising - šampon pro psy - 1l| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Všechny typy a délky vlasů |
| Efekt šamponu | Detangling, Lesklý, Osvěžující, Hydratující, Revitalizační, Ochana, Vyhlazující, Přestavba, Ošetřování, Regenerace |
| Typ balení | Láhev |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Šampon |
| Hmotnost | 1 kg |
| Objem | 1000 ml |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5907785443181 |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Všechny typy a délky vlasů |
| Efekt šamponu: | Detangling, Lesklý, Osvěžující, Hydratující, Revitalizační, Ochana, Vyhlazující, Přestavba, Ošetřování, Regenerace |
| Typ balení: | Láhev |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Šampon |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Objem: | 1000 ml |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
