EUROWET kondicionér na srst a chlupy - kondicionér pro psy - 200 ml
Kód: DLPEWEPIE0001Detailní popis produktu
EUROWET kondicionér na srst a chlupy - kondicionér pro psy - 200 ml| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Všechny typy a délky vlasů |
| Kondicionér efekt | Usnadnění česání, Vyhlazující |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Kondicionér |
| Typ balení | Láhev |
| Hmotnost | 200 g |
| Objem | 200 ml |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5907785442412 |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Všechny typy a délky vlasů |
| Kondicionér efekt: | Usnadnění česání, Vyhlazující |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Kondicionér |
| Typ balení: | Láhev |
| Hmotnost: | 200 g |
| Objem: | 200 ml |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu. |
