EUROWET Dark coat - šampon pro psy - 200ml
Kód: DLPEWEPIE0004Detailní popis produktu
EUROWET Dark coat - šampon pro psy - 200ml| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Krátká srst, Dlouhá srst, Černý kabát, Hnědý kabát, Střední srst, Tmavý kabát |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Efekt šamponu | Hydratující, Vyživující, Ochara barvy, Lesklý, Stmívání, Zabraňuje zamotávání |
| Kategorie produktu | Šampon |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Typ balení | Láhev |
| Objem | 200 ml |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnost | 200 g |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5907785442221 |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Krátká srst, Dlouhá srst, Černý kabát, Hnědý kabát, Střední srst, Tmavý kabát |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Efekt šamponu: | Hydratující, Vyživující, Ochara barvy, Lesklý, Stmívání, Zabraňuje zamotávání |
| Kategorie produktu: | Šampon |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Typ balení: | Láhev |
| Objem: | 200 ml |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnost: | 200 g |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
