DR LUCY ŠAMPON PRO FLUFFY 250 ML PRO ZVÝŠENÍ OBJEMU VLASŮ
Kód: DLPDCYPIE0018Detailní popis produktu
DR LUCY ŠAMPON PRO FLUFFY 250 ML PRO ZVÝŠENÍ OBJEMU VLASŮ| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Šampon |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Dlouhý kabát, Hrubá srst, Krátká srst |
| Typ balení | Láhev |
| Efekt šamponu | Zvětšující objem, Ošetřování |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Hmotnost | 250 g |
| Objem | 250 ml |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nedovolte, aby se dostal do očí nebo na sliznice. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5905857021220 |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu: | Šampon |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Dlouhý kabát, Hrubá srst, Krátká srst |
| Typ balení: | Láhev |
| Efekt šamponu: | Zvětšující objem, Ošetřování |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Hmotnost: | 250 g |
| Objem: | 250 ml |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nedovolte, aby se dostal do očí nebo na sliznice. |
