DR LUCY Hypo C citlivá kůže - kondicionér pro psy - 250 ml
Kód: DLPAC5PIE0027Detailní popis produktu
DR LUCY Hypo C citlivá kůže - kondicionér pro psy - 250 ml| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Typ balení | Láhev |
| Efekt šamponu | Hydratující, Regenerace, Posilující |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Hnědý kabát, Hladká (krátká) srst, Lehký kabát, Krátká srst, Střední srst, Srst štěněte, Hrubá srst, Středně dlouhý kabát, Tmavý kabát, Dlouhá a měkká srst, Silné a husté, Všechny typy a délky vlasů, Dlouhá srst, Černý kabát, Bílý plášť, Dlouhý kabát |
| Kategorie produktu | Výrobky pro péči |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Objem | 250 ml |
| Hmotnost | 270 g |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nedovolte, aby se dostal do očí nebo na sliznice. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5905857022135 |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Typ balení: | Láhev |
| Efekt šamponu: | Hydratující, Regenerace, Posilující |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Hnědý kabát, Hladká (krátká) srst, Lehký kabát, Krátká srst, Střední srst, Srst štěněte, Hrubá srst, Středně dlouhý kabát, Tmavý kabát, Dlouhá a měkká srst, Silné a husté, Všechny typy a délky vlasů, Dlouhá srst, Černý kabát, Bílý plášť, Dlouhý kabát |
| Kategorie produktu: | Výrobky pro péči |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Objem: | 250 ml |
| Hmotnost: | 270 g |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nedovolte, aby se dostal do očí nebo na sliznice. |
