DR LUCY Easy brush - sprej pro snadné rozčesávání pro psy - 250 ml
Kód: DLPAC5PIE0026Detailní popis produktu
DR LUCY Easy brush - sprej pro snadné rozčesávání pro psy - 250 ml| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Kondicionér |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Všechny typy a délky vlasů |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Efekt šamponu | Detangling |
| Typ balení | Láhev |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Objem | 250 ml |
| Hmotnost | 250 g |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nedovolte, aby se dostal do očí nebo na sliznice. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5905857022326 |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu: | Kondicionér |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Všechny typy a délky vlasů |
| Stáří zvířete: | V každém věku |
| Efekt šamponu: | Detangling |
| Typ balení: | Láhev |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Objem: | 250 ml |
| Hmotnost: | 250 g |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nedovolte, aby se dostal do očí nebo na sliznice. |
