Certech Super Beno Professional - Šampon pro jorkšíry 250 ml
Kód: DLZCCHHIP0010Detailní popis produktu
Certech Super Beno Professional - Šampon pro jorkšíry 250 ml| Sezónní nabídka | Jarní, Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Dílčí ingredience | Výtažek z hedvábného proteinu, makadamiový a bavlníkový olej, panthenol |
| Správné použití | Péče o zvířata |
| Kategorie produktu | Šampon, Výrobky pro péči |
| Efekt šamponu | Regenerace, Lesklý, Revitalizační, Čisticí |
| Typ produktu | Šampon |
| Typ dávkovače | Láhev |
| Vhodné pro | Pes |
| Psí plemeno | Jorkšírský teriér |
| Objem | 250 ml |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5905397014546 |
| Sezónní nabídka: | Jarní, Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Dílčí ingredience: | Výtažek z hedvábného proteinu, makadamiový a bavlníkový olej, panthenol |
| Správné použití: | Péče o zvířata |
| Kategorie produktu: | Šampon, Výrobky pro péči |
| Efekt šamponu: | Regenerace, Lesklý, Revitalizační, Čisticí |
| Typ produktu: | Šampon |
| Typ dávkovače: | Láhev |
| Vhodné pro: | Pes |
| Psí plemeno: | Jorkšírský teriér |
| Objem: | 250 ml |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem. |
