Certech Super Beno Premium - Antialergický šampon 200 ml
Kód: DLZCCHHIP0015Detailní popis produktu
Certech Super Beno Premium - Antialergický šampon 200 ml| Vhodné pro | Pes |
| Dílčí ingredience | Arnika, D-panthenol |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat | Všechny typy a délky vlasů |
| Protialergická funkce | Ano |
| Efekt šamponu | Hydratující, Čisticí, Zklidňující |
| Kategorie produktu | Šampon, Výrobky pro péči |
| Typ dávkovače | Láhev |
| Správné použití | Péče o zvířata |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Sezónní nabídka | Jarní, Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Typ produktu | Šampon |
| Objem | 200 ml |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Care |
|---|---|
| EAN: | 5905397012825 |
| Vhodné pro: | Pes |
| Dílčí ingredience: | Arnika, D-panthenol |
| Vhodné pro tyto typy srsti zvířat: | Všechny typy a délky vlasů |
| Protialergická funkce: | Ano |
| Efekt šamponu: | Hydratující, Čisticí, Zklidňující |
| Kategorie produktu: | Šampon, Výrobky pro péči |
| Typ dávkovače: | Láhev |
| Správné použití: | Péče o zvířata |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Sezónní nabídka: | Jarní, Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Typ produktu: | Šampon |
| Objem: | 200 ml |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Výrobek může být škodlivý pro životní prostředí, nevyhazujte jej do běžného odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
