FERPLAST Nota - voliéra pro ptáky - 161,5 cm
Kód: DLZFPAZAE0021Detailní popis produktu
FERPLAST Nota - voliéra pro ptáky - 161,5 cm| Otočná kolečka | Ano |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka | Pták |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Kov, Plast |
| Typ zvířete | Pták |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Typ produktu | Mříž |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie | Pro ptáky |
| Šířka | 765 mm |
| Hmotnost | 12,7 kg |
| Hloubka | 440 mm |
| Výška | 1615 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Pravidelně kontrolujte klec, zda není poškozená a může ohrozit ptáky., Před umístěním ptáků do klece se ujistěte, že je klec řádně složená., Klec pravidelně čistěte, abyste zabránili růstu bakterií a nepříjemných pachů. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cages |
|---|---|
| EAN: | 8010690096612 |
| Otočná kolečka: | Ano |
| Doporučeno pro druh domácího mazlíčka: | Pták |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Typ zvířete: | Pták |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Typ produktu: | Mříž |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie: | Pro ptáky |
| Šířka: | 765 mm |
| Hmotnost: | 12,7 kg |
| Hloubka: | 440 mm |
| Výška: | 1615 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte klec, zda není poškozená a může ohrozit ptáky., Před umístěním ptáků do klece se ujistěte, že je klec řádně složená., Klec pravidelně čistěte, abyste zabránili růstu bakterií a nepříjemných pachů. |
