SSQ JSJM2 SS-1453 Kabel Jack Stereo - 2x Jack Mono 2 m Černá
Kód: NGLSSQKAB0016Detailní popis produktu
SSQ JSJM2 SS-1453 Kabel Jack Stereo - 2x Jack Mono 2 m Černá| Barva | Černá |
| Délka kabelu | 2 m |
| Typ kabelu | Měď |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Jádro kabelu | 2 x 0,23 mm² |
| Konektor 2 | 2 x Jack Mono 6,3 mm |
| Vnější průměr | 5 mm |
| Chránič kabelu | Ano |
| Konektor 1 | Jack Stereo 6,3 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cables |
|---|---|
| EAN: | 5904161820024 |
| Barva: | Černá |
| Délka kabelu: | 2 m |
| Typ kabelu: | Měď |
| Pohlaví konektoru 2: | Samec |
| Pohlaví konektoru 1: | Samec |
| Jádro kabelu: | 2 x 0,23 mm² |
| Konektor 2: | 2 x Jack Mono 6,3 mm |
| Vnější průměr: | 5 mm |
| Chránič kabelu: | Ano |
| Konektor 1: | Jack Stereo 6,3 mm |
