Tlačítko Nice Push-Control, červené (FGPB-101-3 ZW5 EU)
Kód: INDNCEPRZ0004Detailní popis produktu
Tlačítko Nice Push-Control, červené (FGPB-101-3 ZW5 EU)| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Barva | Červená |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Maximální vnitřní rozsah | 40 m |
| Venkovní rozsah | 50 m |
| Certifikace | RED 2014/53/EURoHS 2011/65/EU |
| Napětí baterie | 3,6 V |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Šířka | 46 mm |
| Výška | 34 mm |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varování | Chraňte před teplem a otevřeným ohněm., Vhodné pouze pro použití v suchých a čistých prostorách., Zabraňte kontaktu s kapalinami, může způsobit zkrat nebo poškození zařízení. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Buttons |
|---|---|
| EAN: | 5902701703547 |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Barva: | Červená |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Maximální vnitřní rozsah: | 40 m |
| Venkovní rozsah: | 50 m |
| Certifikace: | RED 2014/53/EURoHS 2011/65/EU |
| Napětí baterie: | 3,6 V |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Šířka: | 46 mm |
| Výška: | 34 mm |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Varování: | Chraňte před teplem a otevřeným ohněm., Vhodné pouze pro použití v suchých a čistých prostorách., Zabraňte kontaktu s kapalinami, může způsobit zkrat nebo poškození zařízení. |
