Nice IBT4ZWAVE příslušenství k dálkovým ovladačům
Kód: INDNCEPRZ0001Detailní popis produktu
Nice IBT4ZWAVE příslušenství k dálkovým ovladačům| Kompatibilita značky | Nice |
| Barva | Černá, Bílá |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 50 °C |
| Hmotnost | 10 g |
| Výška | 21 mm |
| Šířka | 37 mm |
| Hloubka | 28 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Buttons |
|---|---|
| EAN: | 5901225451002 |
| Kompatibilita značky: | Nice |
| Barva: | Černá, Bílá |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -20 - 50 °C |
| Hmotnost: | 10 g |
| Výška: | 21 mm |
| Šířka: | 37 mm |
| Hloubka: | 28 mm |
