Optoma X309ST dataprojektor Stolní projektor 3700 ANSI lumen DLP XGA (1024x768) 3D kompatibilita Bílá
Kód: SYSOPAPBI0071Detailní popis produktu
Optoma X309ST dataprojektor Stolní projektor 3700 ANSI lumen DLP XGA (1024x768) 3D kompatibilita Bílá| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Smart TV | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Jazyk nabídky OSD | Turečtina, Arabština, Francouzština, Čeština, Holandský, Řečtina, Italština, Indonéština, Dánsky, Vietnamština, Zjednodušená čínština, Portugalština, Maďarština, Polský, Ruský, Španělština, Finský, Rumunský, Angličtina, Japonština, Perština, Švédský, Německý, Norský, Tradiční čínština |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Hlučnost | 26 dB |
| Ochrana heslem | Ano |
| Počet OSD jazyků | 25 |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Maximální spotřeba energie | 225 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba elektrické energie | 187 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Podpora upevnění na strop | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Typ produktu | Stolní projektor |
| Tržní kategorie | Prezentace |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Barva | Bílá |
| Šířka | 316 mm |
| Hloubka | 244 mm |
| Výška | 108 mm |
| Hmotnost | 3 kg |
| PC Audio out | Ano |
| Typ konektoru HDMI | Plná velikost |
| Počet VGA portů | 2 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Vstup střídavého napětí | Ano |
| PC in (D-Sub) | Ano |
| Typ sériového rozhraní | RS-232 |
| PC audiovstup | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Verze HDMI | 1.4a |
| DVI port | Ne |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Vestavěný displej | Ne |
| Baterie | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Návod na použití | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Poměr vzádálenosti a šířky | 0.617:1 |
| Kompenzace | 115% |
| Pevná ohnisková vzdálenost | 7,15 mm |
| Zobrazovací formát | 480i, 1080p, 480p, 576p, 720p, 576i, 1080i |
| Full HD | Ne |
| Podporované 3D formáty | Nahoře a dole, Vedle sebe, Balení rámu |
| Formát analogového signálu | SECAM, SECAM K, PAL, SECAM G, NTSC, NTSC M, PAL H, PAL I, NTSC 4.43, PAL D, SECAM 4.25/4.4, PAL 4.43, PAL N, SECAM K1, NTSC J, SECAM L, PAL B, NTSC 3.58, PAL G, PAL M, SECAM D, SECAM B |
| 3D kompatibilita | Ano |
| Podporované grafické rozlišení | 1280 x 1024 (SXGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 768 (WXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA), 1600 x 1200 (UXGA), 800 x 600 (SVGA), 1280 x 800 (WXGA) |
| Rozsah vodorovného snímání | 15,38 - 91,15 kHz |
| Kombatibilní obrazovková velikost | 810,3 - 6281,4 mm (31.9 - 247.3") |
| Promítací vzdálenost | 0,4 - 3,1 m |
| Jas projektoru | 3700 ANSI lumen |
| Rozsah svislého snímání | 50 - 85 Hz |
| Nativní rozlišení projektoru | XGA (1024x768) |
| Podporované poměry stran | 4:3, 16:9 |
| Projekční technologie | DLP |
| Vertikální korekce úhlu | -40 - 40° |
| Kontrastní poměr (typický) | 25000:1 |
| Nativní poměr stran | 4:3 |
| Jednotnost | 75% |
| RMS výkon | 10 W |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 1 |
| Varování | Neumisťujte projektor do míst s vysokou vlhkostí, aby nedošlo k jeho poškození., Buďte opatrní při výměně lampy projektoru, může být velmi horká., Nedívejte se přímo do objektivu projektoru, když je v provozu, abyste předešli poškození očí. |
| Počet lamp | 1 lamp |
| Typ světelného zdroje | Lampa |
| Výkon lampy | 203 W |
| Životnost světelného zdroje (úsporný režim) | 10000 h |
| Životnost světelného zdroje | 6000 h |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Business projectors |
|---|---|
| EAN: | 5055387664975 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ne |
| Smart TV: | Ne |
| Wi-Fi: | Ne |
| Jazyk nabídky OSD: | Turečtina, Arabština, Francouzština, Čeština, Holandský, Řečtina, Italština, Indonéština, Dánsky, Vietnamština, Zjednodušená čínština, Portugalština, Maďarština, Polský, Ruský, Španělština, Finský, Rumunský, Angličtina, Japonština, Perština, Švédský, Německý, Norský, Tradiční čínština |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Hlučnost: | 26 dB |
| Ochrana heslem: | Ano |
| Počet OSD jazyků: | 25 |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| Maximální spotřeba energie: | 225 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Spotřeba elektrické energie: | 187 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Podpora upevnění na strop: | Ano |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Typ produktu: | Stolní projektor |
| Tržní kategorie: | Prezentace |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 316 mm |
| Hloubka: | 244 mm |
| Výška: | 108 mm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| PC Audio out: | Ano |
| Typ konektoru HDMI: | Plná velikost |
| Počet VGA portů: | 2 |
| Kompozitní video vstup: | 1 |
| Vstup střídavého napětí: | Ano |
| PC in (D-Sub): | Ano |
| Typ sériového rozhraní: | RS-232 |
| PC audiovstup: | Ano |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| Verze HDMI: | 1.4a |
| DVI port: | Ne |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Baterie: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Návod na použití: | Ano |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Poměr vzádálenosti a šířky: | 0.617:1 |
| Kompenzace: | 115% |
| Pevná ohnisková vzdálenost: | 7,15 mm |
| Zobrazovací formát: | 480i, 1080p, 480p, 576p, 720p, 576i, 1080i |
| Full HD: | Ne |
| Podporované 3D formáty: | Nahoře a dole, Vedle sebe, Balení rámu |
| Formát analogového signálu: | SECAM, SECAM K, PAL, SECAM G, NTSC, NTSC M, PAL H, PAL I, NTSC 4.43, PAL D, SECAM 4.25/4.4, PAL 4.43, PAL N, SECAM K1, NTSC J, SECAM L, PAL B, NTSC 3.58, PAL G, PAL M, SECAM D, SECAM B |
| 3D kompatibilita: | Ano |
| Podporované grafické rozlišení: | 1280 x 1024 (SXGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 768 (WXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA), 1600 x 1200 (UXGA), 800 x 600 (SVGA), 1280 x 800 (WXGA) |
| Rozsah vodorovného snímání: | 15,38 - 91,15 kHz |
| Kombatibilní obrazovková velikost: | 810,3 - 6281,4 mm (31.9 - 247.3") |
| Promítací vzdálenost: | 0,4 - 3,1 m |
| Jas projektoru: | 3700 ANSI lumen |
| Rozsah svislého snímání: | 50 - 85 Hz |
| Nativní rozlišení projektoru: | XGA (1024x768) |
| Podporované poměry stran: | 4:3, 16:9 |
| Projekční technologie: | DLP |
| Vertikální korekce úhlu: | -40 - 40° |
| Kontrastní poměr (typický): | 25000:1 |
| Nativní poměr stran: | 4:3 |
| Jednotnost: | 75% |
| RMS výkon: | 10 W |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 1 |
| Varování: | Neumisťujte projektor do míst s vysokou vlhkostí, aby nedošlo k jeho poškození., Buďte opatrní při výměně lampy projektoru, může být velmi horká., Nedívejte se přímo do objektivu projektoru, když je v provozu, abyste předešli poškození očí. |
| Počet lamp: | 1 lamp |
| Typ světelného zdroje: | Lampa |
| Výkon lampy: | 203 W |
| Životnost světelného zdroje (úsporný režim): | 10000 h |
| Životnost světelného zdroje: | 6000 h |
