Optoma HZ40HDR Projektor se standardní projekční vzdáleností 4000 ANSI lumen DLP 1080p (1920x1080) 3D kompatibilita Bílá
Kód: SYSOPAPBI0125Detailní popis produktu
Optoma HZ40HDR Projektor se standardní projekční vzdáleností 4000 ANSI lumen DLP 1080p (1920x1080) 3D kompatibilita Bílá| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Ochrana heslem | Ano |
| Hlučnost | 32 dB |
| Podpora HDR | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Počet OSD jazyků | 25 |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba elektrické energie | 88 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 139 W |
| Typ produktu | Projektor se standardní projekční vzdáleností |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Tržní kategorie | Cestovní |
| Barva | Bílá |
| Slot pro zámek | Ano |
| Výška | 114 mm |
| Hloubka | 216 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,2 kg |
| Šířka | 274 mm |
| Hmotnost | 3 kg |
| Šířka balení | 400 mm |
| Výška balení | 160 mm |
| Hloubka balení | 280 mm |
| DVI port | Ne |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Typ sériového rozhraní | RS-232 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 2500 m |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 80% |
| Vestavěný displej | Ne |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Baterie | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Návod na použití | Ano |
| Číslo ECCN | EAR99 |
| Kód harmonizovaného systému | 8528,62 |
| Typ zoomu | Manuální |
| Poměr zoomu | 1.1:1 |
| Poměr vzádálenosti a šířky | 1.48:1 ~ 1.62:1 |
| Kompenzace | 116% |
| Ohnisková vzdálenost | 12.81 - 16.74 mm |
| 3D kompatibilita | Ano |
| Formát analogového signálu | PAL B, PAL N, SECAM K1, NTSC J, SECAM B, SECAM K, PAL D, SECAM L, PAL I, PAL G, PAL M, SECAM D, NTSC M, PAL H, SECAM G |
| Podporované grafické rozlišení | 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 768 (WXGA), 800 x 600 (SVGA), 640 x 480 (VGA) |
| Zobrazovací formát | 576i, 1080i, 480i, 1080p, 480p, 576p, 720p |
| Barevné videorežimy | Hry |
| Full HD | Ano |
| Podporované poměry stran | 16:10, 16:9, 4:3 |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Dynamický kontrast | 2000000:1 |
| Kontrastní poměr (typický) | 300000:1 |
| Kombatibilní obrazovková velikost | 508 - 7620 mm (20 - 300") |
| Jas projektoru | 4000 ANSI lumen |
| Jednotnost | 75% |
| Počet barev | 1,073 miliard barev |
| Promítací vzdálenost | 0,8 - 10 m |
| Horizontální korekce úhlu | -30 - 30° |
| Rozsah svislého snímání | 24 - 120 Hz |
| Projekční technologie | DLP |
| Nativní rozlišení projektoru | 1080p (1920x1080) |
| Vertikální korekce úhlu | -30 - 30° |
| Rozsah vodorovného snímání | 15 - 140 kHz |
| RMS výkon | 15 W |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 1 |
| Životnost světelného zdroje | 30000 h |
| Typ světelného zdroje | Laser |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Business projectors |
|---|---|
| EAN: | 5055387667624 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ne |
| Ochrana heslem: | Ano |
| Hlučnost: | 32 dB |
| Podpora HDR: | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Počet OSD jazyků: | 25 |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba elektrické energie: | 88 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie: | 139 W |
| Typ produktu: | Projektor se standardní projekční vzdáleností |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Tržní kategorie: | Cestovní |
| Barva: | Bílá |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Výška: | 114 mm |
| Hloubka: | 216 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 4,2 kg |
| Šířka: | 274 mm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Výška balení: | 160 mm |
| Hloubka balení: | 280 mm |
| DVI port: | Ne |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Výstupy pro sluchátka: | 1 |
| Verze HDMI: | 2.0 |
| Typ sériového rozhraní: | RS-232 |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| Provozní nadmořská výška: | 0 - 2500 m |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 0 - 80% |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Baterie: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Návod na použití: | Ano |
| Číslo ECCN: | EAR99 |
| Kód harmonizovaného systému: | 8528,62 |
| Typ zoomu: | Manuální |
| Poměr zoomu: | 1.1:1 |
| Poměr vzádálenosti a šířky: | 1.48:1 ~ 1.62:1 |
| Kompenzace: | 116% |
| Ohnisková vzdálenost: | 12.81 - 16.74 mm |
| 3D kompatibilita: | Ano |
| Formát analogového signálu: | PAL B, PAL N, SECAM K1, NTSC J, SECAM B, SECAM K, PAL D, SECAM L, PAL I, PAL G, PAL M, SECAM D, NTSC M, PAL H, SECAM G |
| Podporované grafické rozlišení: | 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 768 (WXGA), 800 x 600 (SVGA), 640 x 480 (VGA) |
| Zobrazovací formát: | 576i, 1080i, 480i, 1080p, 480p, 576p, 720p |
| Barevné videorežimy: | Hry |
| Full HD: | Ano |
| Podporované poměry stran: | 16:10, 16:9, 4:3 |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Dynamický kontrast: | 2000000:1 |
| Kontrastní poměr (typický): | 300000:1 |
| Kombatibilní obrazovková velikost: | 508 - 7620 mm (20 - 300") |
| Jas projektoru: | 4000 ANSI lumen |
| Jednotnost: | 75% |
| Počet barev: | 1,073 miliard barev |
| Promítací vzdálenost: | 0,8 - 10 m |
| Horizontální korekce úhlu: | -30 - 30° |
| Rozsah svislého snímání: | 24 - 120 Hz |
| Projekční technologie: | DLP |
| Nativní rozlišení projektoru: | 1080p (1920x1080) |
| Vertikální korekce úhlu: | -30 - 30° |
| Rozsah vodorovného snímání: | 15 - 140 kHz |
| RMS výkon: | 15 W |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 1 |
| Životnost světelného zdroje: | 30000 h |
| Typ světelného zdroje: | Laser |
