TRANGIA STOVE 25-3/UL
Kód: SURTRGPGA0005Detailní popis produktu
TRANGIA STOVE 25-3/UL| Jednoduchý transport | Ano |
| Kapacita pánve 2 | 1,5 l |
| Kapacita pánve | 1,75 l |
| Barva | Stříbrná |
| Průměr pánve | 22 cm |
| Počet varných zón | 1 zóna/zón |
| Otvor na věšák | Ano |
| Rozměry po složení | 220 x 105 mm |
| Hmotnost | 895 g |
| Délka popruhu | 68 cm |
| Varování | Nelikvidujte výrobek v běžném odpadu - používejte v souladu s místními předpisy pro likvidaci elektronického odpadu., Zabraňte přímému kontaktu s kůží a očima., Nepoužívejte v blízkosti hořlavých materiálů. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Burners |
|---|---|
| EAN: | 7315081402531 |
| Jednoduchý transport: | Ano |
| Kapacita pánve 2: | 1,5 l |
| Kapacita pánve: | 1,75 l |
| Barva: | Stříbrná |
| Průměr pánve: | 22 cm |
| Počet varných zón: | 1 zóna/zón |
| Otvor na věšák: | Ano |
| Rozměry po složení: | 220 x 105 mm |
| Hmotnost: | 895 g |
| Délka popruhu: | 68 cm |
| Varování: | Nelikvidujte výrobek v běžném odpadu - používejte v souladu s místními předpisy pro likvidaci elektronického odpadu., Zabraňte přímému kontaktu s kůží a očima., Nepoužívejte v blízkosti hořlavých materiálů. |
