HP Železně šedý 18litrový cestovní batoh na 15,6″ notebook
Kód: MOBHP-TOR0257Detailní popis produktu
HP Železně šedý 18litrový cestovní batoh na 15,6″ notebook| HP segment | Firemní |
| Materiál | Polyester |
| Maximální velikost obrazovky | 39,6 cm (15.6") |
| Typ krytu | Batoh |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě |
| Hlavní barva produktu | Šedá, Modrá |
| Název barvy | Blue; Iron |
| Kompatibilita | Pojme většinu 39,6cm (15,6″) notebooků. |
| Výška balení | 420 mm |
| Šířka | 290 mm |
| Hmotnost | 510 g |
| Šířka balení | 290 mm |
| Hlasitost | 18 l |
| Hmotnost včetně balení | 510 g |
| Hloubka balení | 160 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 240 mm |
| Objem při rozšíření | 21 l |
| Kód UNSPSC | 53121706 |
| Voděodolný | Ano |
| Počet krabic na paletě | 24 kusů |
| Hmotnost palety | 162,4 kg |
| Udržitelné technologie a materiály | 100 % recyklovaných plastů od spotřebitelů; Sáček z LDPE obsahuje 100 % recyklovaných plastů; Visačka je vyrobena ze 100% recyklovaného papíru |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| EAN: | 196548945498 |
| HP segment: | Firemní |
| Materiál: | Polyester |
| Maximální velikost obrazovky: | 39,6 cm (15.6") |
| Typ krytu: | Batoh |
| Ochranné funkce: | Odolné vůči vodě |
| Hlavní barva produktu: | Šedá, Modrá |
| Název barvy: | Blue; Iron |
| Kompatibilita: | Pojme většinu 39,6cm (15,6″) notebooků. |
| Výška balení: | 420 mm |
| Šířka: | 290 mm |
| Hmotnost: | 510 g |
| Šířka balení: | 290 mm |
| Hlasitost: | 18 l |
| Hmotnost včetně balení: | 510 g |
| Hloubka balení: | 160 mm |
| Výška: | 420 mm |
| Hloubka: | 240 mm |
| Objem při rozšíření: | 21 l |
| Kód UNSPSC: | 53121706 |
| Voděodolný: | Ano |
| Počet krabic na paletě: | 24 kusů |
| Hmotnost palety: | 162,4 kg |
| Udržitelné technologie a materiály: | 100 % recyklovaných plastů od spotřebitelů; Sáček z LDPE obsahuje 100 % recyklovaných plastů; Visačka je vyrobena ze 100% recyklovaného papíru |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
