HP Brašna na notebook Renew Business 17,3″
Kód: MOBHP-TOR0267Detailní popis produktu
HP Brašna na notebook Renew Business 17,3″| HP segment | Firemní |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě |
| Název barvy | Black |
| Kompatibilita | Pojme většinu notebooků s úhlopříčkou 17,3″. |
| Výška | 450 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Šířka balení | 335 mm |
| Šířka | 335 mm |
| Výška balení | 450 mm |
| Hmotnost | 590 g |
| Hloubka balení | 50 mm |
| Hmotnost včetně balení | 640 g |
| Kód UNSPSC | 53121706 |
| Voděodolný | Ano |
| Hmotnost palety | 120,6 kg |
| Váha palety | 120,2 kg (265 lbs) |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| EAN: | 195908300953 |
| HP segment: | Firemní |
| Ochranné funkce: | Odolné vůči vodě |
| Název barvy: | Black |
| Kompatibilita: | Pojme většinu notebooků s úhlopříčkou 17,3″. |
| Výška: | 450 mm |
| Hloubka: | 50 mm |
| Šířka balení: | 335 mm |
| Šířka: | 335 mm |
| Výška balení: | 450 mm |
| Hmotnost: | 590 g |
| Hloubka balení: | 50 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 640 g |
| Kód UNSPSC: | 53121706 |
| Voděodolný: | Ano |
| Hmotnost palety: | 120,6 kg |
| Váha palety: | 120,2 kg (265 lbs) |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
